Klinik ÇayyoluKLİNİKÇAYYOLU

HAKKIMIZDA

Klinik Çayyolu; Dt. Kadir Anıl Naneci, Dr. Dt. Aysun Coşkun Keşoğlu tarafından 2017 senesinde Alacaatlı Caddesi üzerinde Konsept İş Merkezinde hizmet vermeye başlamıştır.

Klinik Çayyolu’nun arkadaşlıkları çocukluk yıllarına dayanan kurucuları farklı şehirlerde diş hekimliği eğitimlerini tamamladıktan sonra Ankara’da buluşunca uzun zamandır planladıkları birlikte klinik açma projelerini hayata geçirmeye karar verdiler. Çene Cerrahisi ve Protetik diş tedavisi alanında çalışmalarını tamamlayan ekip hep çalışmak istedikleri teknolojik alt yapısı yüksek, hijyenik, bilimsel yeniliklerin yakından takip edildiği, hasta memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu, ağız diş sağlığı alanındaki tüm taleplere yanıt verecek bir klinik açtılar.

Klinik bünyesinde caddeye bakan ferah, aydınlık muayene odaları, laboratuar aletlerinin yer aldığı teknik oda, en güncel ekipmanlarla donatılmış diş ünitleri, panoramik röntgen cihazı, fosfor plak tarayıcısı, fotoğraf çekim stüdyosu, beklerken sıkılmamaları için çocuk oyun odası ve self-servis kahve köşesi, sıcak renklerde oturma grupları yerleştirilmiş aydınlık dinlenme alanı ile içeri girer girmez samimi, güleryüzlü, konforlu bir ortama adım atacaksınız.

Dr. Dt. Aysun COŞKUN KEŞOĞLU

1985 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı. Aynı üniversitede Protetik Diş Tedavisi anabilim dalında doktora eğitimine başladı. Literatürde bir ilk olan protez stomatitinde sitokin gen polimorfizmi konulu doktora tezini başarı ile vererek diş hekimliğinde doktor ünvanını aldı. Doktora sonrası çalışmalarını implant protezler, estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı konularında devam ettirdi. 2017 yılında Klinik Çayyolu’nu kurdu ve halen çalışmalarına burada devam etmektedir. Protez akademisi ve Gnatoloji Derneği ile ITI (International Team for Implantology) ve Ankara Diş Hekimleri odası üyeliği bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı birçok farklı kongrede, seminerde poster sunumu, ulusal ve uluslararası dergilerde bilimsel yayınları bulunmaktadır. Diş Hekimliğinde Hipnoz konusunda eğitim almıştır. 2011 yılında Mimar Melih Keşoğlu ile evlenmiştir ve bir kız çocuk annesidir.

Dt. Kadir Anıl NANECİ

1985 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2003 yılında Ankara Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra mesleki olarak ilgi duyduğu branş olan ağız diş çene cerrahisi alanında çalışmalarını devam ettirdi. İmplant tedavisinde oluşan sorunların teşhis ve tedavisi üzerine yoğunlaşmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı birçok farklı cerrahi seminer, eğitim ve kongre katılımı oldu. Mesleki tecrübesine ve bilgi birikimine çok şey katan farklı kliniklerde ve hastahanelerde diş hekimliği yaptıktan sonra 2017 yılında Klinik Çayyolu’nu kurdu ve halen çalışmalarına burada devam etmektedir. AÇBİD (Ağız ve Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği) ve TAOMS (Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği) üyeliği bulunmaktadır. Ankara Diş Hekimleri Odasına üyeliği ve birçok farklı sivil toplum kuruluşunda aktif görevleri bulunmaktadır. 2015 yılında Diş Hekimi Duygu Naneci ile evlenmiştir.

Uzm. Dt. Duygu Naneci

1988 yılında Ankara’da doğdu. Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamladığı eğitimine 2006 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2011 yılında tamamlayarak, aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Pedodonti eğitimine başladı. 2013 yılında Diş Hekimliği’nde Uzmanlık Sınavını (DUS) kazanarak Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Bölümünde uzmanlık eğitimi aldı. Bitirmesini takiben eşi ve ortaokul arkadaşının kurulmasında rol aldığı Klinik Çayyolu’nda hasta alımına başlamıştır. Türk Ortodonti Derneği ve Ankara Diş Hekimleri Odası’na üyeliği bulunmaktadır.

GÖRÜŞ, ÖNERİ ve RANDEVU TALEBİ FORMU

* Girmiş olduğunuz bilgiler gizli tutulmaktadır, üçünkü kişilerle paylaşılmamaktadır.

  1. facebook
  2. instagram
  3. twitter
  4. google plus
HAKKIMIZDAKlinik ÇayyoluAlacaatlı Cad. Konsept İş Merkezi No:2/3 Çayyolu
0312 240 85560530 404 2993