Klinik Çayyolu

HAKKIMIZDA

Klinik Çayyolu Kurumsal

Klinik Çayyolu; Dt. Kadir Anıl Naneci, Dr. Dt. Aysun Coşkun tarafından 2017 senesinde Alacaatlı Caddesi üzerinde Konsept İş Merkezinde hizmet vermeye başlamıştır. Klinik Çayyolu’nun arkadaşlıkları çocukluk yıllarına dayanan kurucuları farklı şehirlerde diş hekimliği eğitimlerini tamamladıktan sonra Ankara’da buluşunca uzun zamandır planladıkları birlikte klinik açma projelerini hayata geçirmeye karar verdiler.

Çayyolu Ankara 'da çene cerrahisi ve protetik diş tedavisi alanında çalışmalarını tamamlayan ekip hep çalışmak istedikleri teknolojik alt yapısı yüksek, hijyenik, bilimsel yeniliklerin yakından takip edildiği, hasta memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu, ağız diş sağlığı alanındaki tüm taleplere yanıt verecek bir klinik açtılar.

Klinik bünyesinde caddeye bakan ferah, aydınlık muayene odaları, laboratuar aletlerinin yer aldığı teknik oda, en güncel ekipmanlarla donatılmış diş ünitleri, panoramik röntgen cihazı, fosfor plak tarayıcısı, fotoğraf çekim stüdyosu, beklerken sıkılmamaları için çocuk oyun odası ve self-servis kahve köşesi, sıcak renklerde oturma grupları yerleştirilmiş aydınlık dinlenme alanı ile içeri girer girmez samimi, güleryüzlü, konforlu bir ortama adım atacaksınız.

Klinik Çayyolu Galeri

GÖRÜŞ, ÖNERİ ve RANDEVU TALEBİ FORMU

* Girmiş olduğunuz bilgiler gizli tutulmaktadır, üçünkü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Hakkımızda HakkımızdaIletişim Iletişim Whatsapp
HAKKIMIZDAKlinik ÇayyoluAlacaatlı Cad. Konsept İş Merkezi No:2/3 Çayyolu
0530 404 29930530 404 2993